Start arrow Spis felietonów arrow Mam pytanie i proszę o odpowiedź.
Mam pytanie i proszę o odpowiedź.
Oceny: / 5
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
18.12.2019.


Politycy i dziennikarze Platformy Obywatelskiej,  Nowoczesnej i ludzie TVN- u jesteście inteligentnymi ludźmi. Wielu z was dysponuje elokwencją na granicy oratorstwa, gratuluję i szczerze podziwiam. Proszę o odpowiedź: Jak to jest? "Prawo i Sprawiedliwość łamie konstytucję i prawa obywatelskie. Niszczy nie zawisłość sędziów i instytucję sądownictwa. Za nic ma Sąd Najwyższy i Trybunał Konstytucyjny.  Tak jak chce, tak określa sprawiedliwość.
Izoluje Polskę w Europie i ośmiesza w relacjach dyplomatycznych./ czy zapomniałem o czymś?/ Aha... Kłamie i nie dotrzymuje obietnic . Rozdaje pieniądze których nie ma. Chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej i sprowadza Polskę do poziomu... Białorusi". Więc jak to jest, że drugi raz z rzędu NARÓD wybiera Prawo i  Sprawiedliwość aby rządziło Polską. No, czy któryś z was pomoże mi to zrozumieć? Bo , że ponownie PRZEGRALIŚCIE tego nawet najlepsza elokwencją nie ukryje. 
Macie szczęście,  że PIS jest bez jaj. Bo gdyby miał jaja to zamiast dyskutować z wami, rozmawiać jak równy z równym, to KAŻDĄ rozmowę zaczynałby tylko jednym słowem - PRZEGRALIŚCIE. Nic nie mówił tylko słuchał i kończył też tylko jednym słowem PRZEGRALIŚCIE.

Merry Christmas i Wesołych Świąt.