UWAGA!
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
11.03.2019.

Rozpoczynamy publikację mojej, najnowszej książki "Patrol Sprawiedliwości". Jest takie, bezdennie głupie powiedzenie: " Dzięki ludziom dobrej woli". Nic; nigdy z dobrej woli nie wynikło poza pięknym frazesem. Jeżeli dzieje się coś dobrego, to dzięki LUDZIOM DOBRYCH CZYNÓW!

Jeżeli ktoś lubi czytać kryminały, to moja książka oparta jest na codziennych CZYNACH w sprawach przemocy wobec najsłabszych i bezbronnych.

...Dwóch przyjaciół od dziecka wychowanych w ciemnym podwórku na warszawskiej Woli, postanawia założyć "Patrol Sprawiedliwości"...Jeden z nich jest nadzwyczajnie bardzo silny, drugi zwyczajnie bardzo mądry.

Pojawiają się tam gdzie okrucieństwo i sadyzm "Skazane" wyrokami w zawieszeniu, a więc  BEZKARNIE wyżywa się na bezbronnych. Podpaliłeś kota? My podpalimy ciebie. Przywiązałeś psa w lesie do drzewa? My przywiążemy ciebie. Ciągnąłeś psa na sznurze za samochodem? My tak samo pociągniemy ciebie...

   Biłeś żonę, matkę twoich dzieci? MATKĘ! Rozumiesz, ty zwyrodnialcu! Poczujesz co to jest ból i ręczymy, że nie będzie ci smakował...

Tam gdzie wyroki w "zawiasach", czyli w zawieszeniu jedynie rozzuchwalają zwyrodnialców, bicie czyli oddanie im tego samego co zadali swoim ofiarom SKUTECZNIE, W STU PROCENTACH resocjalizują! Bez psychologa.

Że nasi bohaterowie zaniżają swoimi metodami obecne społeczeństwo do poziomu średniowiecza? Być może, ale żadne kroniki z tamtych lat nie notują tego co obecny, "cywilizowany" zwyrodnialec 21 wieku, z pełną przyjemnością robi swoim ofiarom.

Jest jeszcze jeden aspekt wychowawczy...Publiczna kara chłosty w wiekach średnich bardzo pomagała na ...pustkę...Publiczna kara chłosty w wiekach średnich bardzo pomagała na...pustkę w więzieniach...

Oczywiście, że w życiu tych bohaterów są piękne kobiety i jak ważną rolę odgrywają...

Strona po stronie, rozpoczynamy " Patrol Sprawiedliwości".

Oby dał początek następnym...

4 marca 2019.