Start arrow Spis felietonów arrow PEWNEGO DNIA PIĘKNEGO i PEWNEJ NOCY GWIEZDNEJ NR.2!!!
PEWNEGO DNIA PIĘKNEGO i PEWNEJ NOCY GWIEZDNEJ NR.2!!!
Oceny: / 1
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
05.12.2018.

PEWNEGO DNIA PIĘKNEGO i PEWNEJ NOCY GWIEZDNEJ NR.2!!!

Dobrze, że chociaż Władimirowicz Putin czyta moją stronę internetową! Przeczytał mój felieton pod powyższym tytułem, który dałem latem 19/08/2018.

Ty, internauto, też przeczytaj, co ten narcyzik Ostaszewicz wymyślił. Tyle razy prosiłem, żeby nie nazywać mnie narcyzikiem. Całe życie ciężko pracowałem na pełnego narcyza!

Putin przeczytał i powiedział... Nu, tak i padażdy Kazimir, umnyj ty staryk, nu ja toże nie durak. Piszesz, że nasze, ruskie okręty podpłyną pod Odesse i miasto pajdziot w plen? A tak i pajdziot. Znasz czto? Poczekamy, narazie nasze okręty ostrzelają i zabiorą trzy ukraińskie okręty 25/11/2018. To tak "na dzień dobry"... Ale masz rację, Kazimir... Nie tylko Odessa będzie nasza, ale całe wybrzeże Morza Czarnego.

Że NATO, "Zachód" i USA? Że tak samo jak teraz, czyli: "Stanowczo potępią nasze zajęcie ukraińskich okrętów i stanowczo domagają się ich zwrotu Ukrainie i stanowczo domagają się osłabienia napięcia w rejonie Morza Azowskiego". STANOWCZO, poniał? STANOWCZO. Co to znaczy? Tak naprawdę? A gówno, to nie łaska?

A my, nasz czernomorskij fłot, też stanowczo otoczony Uraine i odetnie od morza. Zadusi bez wojny. Tak, zadusi, że Ukraina poprosi o przyjęcie do dawnej, dobrej, radzieckiej rodziny.

"Nie wierzysz? My też niewierzący... Od dawna? Od 1917... Nasza "religia" ma kaliber 7,62, a pociski może aż do nieba nie dolecą, ale do celu zawsze...

Tak i pewnego dnia pięknego, w Kijowie, nie ukraińskie, dumki zaśpiewamy, ale... "Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli złączony nasz KRAJ ZWIĄZEK RAD"...

28/11/2018