Start arrow Spis felietonów arrow Żydowscy żołnierze Hitlera
Żydowscy żołnierze Hitlera
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
25.02.2018.

  Żydowscy żołnierze Hitlera

(Żydowscy żołnierze Hitlera) Autor: Bryan Mark Riggs. Wydawnictwo: University Press of Kansas, 2002. ŹRÓDŁO: "Hitler's Jewish Soldiers". University Press Of Kansas. Kansas, Lawrence KS 66049. USA 2501 West 15th street.

B. M. Riggs jakiś czas służył w armii Izraela, a do tego wymagane jest poświadczone żydowskie pochodzenie. Zresztą, autor nie ukrywa tego.

Do napisania tej książki, która dała mu doktorat, posłużył się tysiącami wywiadów i dokumentów na terenie Europy i Izraela. Przestudiował literaturę spraw wojennych i społecznych lat 1933 - 1945 w Niemczech i państwach Hitlerowi podległych.

Książka liczy około 500 stron i zawiera nie tylko nazwiska, fakty i historie jej "bohaterów", lecz dziesiątki zdjęć żołnierzy i oficerów żydowskich w militarnych i policyjnych siłach Hitlera.

Fotografowalii się w mundurach, z orderami, na koniach, na salonach w towarzystwie elegancji hitlerowskiego światka. Fotografowali się z okazji ślubów. W ogółe w pełni szczęścia...

Żydowskie siły militarne i policyjne Hitlera liczyły w latach 1933 - 1945 około 160.000. STO SZEŚĆDZIESIĄT TYSIĘCY! Że Hitler pod koniec wojny potrzebował każdego, aby tylko ten... oddychał i chodził? Tak, ale ci służyli mu od 1933! Oto szczegółowy wykaz od szeregowca wzwyż, dla WSZYSTKICH SŁUŻB WOJSKOWYCH:

                kaprli - 254

                podoficerów- 136

                poruczników- 144

                kapitanów- 32

                majorów - 17

                podpułkowników - 39

                pułkowników - 40

                generałów - 20

               admirałów - 7

                feldmarszałków - 1, Milch, powieszony wyrokiem w Norymberdze

Hitler nadawał tym ludziom najwyższe odznaczenia wojenne, aryjskie papiery oraz emerytury po zakończeniu służby...

Mark Riggs jest uczciwym człowiekiem i chce, aby oszczerstwa i nienawiść nie miały miejsca w dialogu, lecz fakty wreszcie wypowiedziane na głos.

Tylko tak można raz na zawsze zlikwidować nieufność i rozdział. Pan robi wykłady nienawiści panie Gross, a to nie prowadzi do pojednania.

W książce o żydowskich żołnierzach Hitlera zobaczy pan starą prawdę, że ludzka bestia ubiera się w każdy mundur i nie dlatego, że jej w nim do twarzy...

Znajdzie pan wiele okrutnych "ciekawostek", podam panu jedynie kilka i życzę dokładnej lektury....

Rok 1996, niejaki Ludwig Hirschffeld (prawdziwe nazwisko Pinkus) stojąc przed grobami hitlerowskich oficerów z dumą prezentuje (jako Porucznik Waffen SS) swój żelazny krzyż z mieczami. Porucznik SS i Żyd... niemieccy koledzy nazywali go "Cwany Żyd". Za wierną Hitlerowi służbę otrzymał aryjskie papiery.

Tylko w samym Berlinie (a tak było we wszystkich miastach Niemiec) działało 32 Żydów - łapaczy innych Żydów, by wysyłać ich na śmierć. Byli pracownikami Gestapo. Wyróżniała ich niejaka Stella Goldschlag, którą koledzy z Gestapo nazywali "Trująca Blondynka".

Nazywa się Polaków antysemitami. Proszę teraz usiąść i przeczytać to: Żyd, Obersturfuherer SS i członek partii nazistowskiej, niejaki Fritz Schrewitz (prawdziwe nazwisko Elke Sirewiz) był... komendantem obozu koncetracyjnego Lenta na przedmieściach Rygi. Łotwa. Gwałcił więzione żydówki i zabijał je (za seks z Żydówką mógł być zdegradowany i wysłany na rosyjski front). Świadkowie potwierdzają, że w dniu 31 pażdziernika 1942 osobiście brał udział w publicznym zamordowaniu 200 łotewskich Żydów...
P.S. Fragment felietonu adresowanego do tzw. "profesora"J Grossa z 8/06/2010

Image Image