Start arrow Spis felietonów arrow SZCZYT HIPOKRYZJI
SZCZYT HIPOKRYZJI
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
26.09.2016.

Nie ma,  nie było i nie będzie więcej hipokryzji niż w dwóch słowach:". Wolność słowa"

Dlaczego w cudzysłowie? Bo to jest nie tylko cudze słowo, ale obce słowu: wolność.

Zaraz,  zaraz, nie tak szybko! Czyż wolność nie oznacza, że coś, że komuś jest wolno?

Ależ oczywiście! Wolno jest tym, którzy decydują co tobie i mnie wolno. . .

Gdzie więc jest hipokryzja?  Między innymi jest w politycznej poprawności. Ale to już jest i ćwierć filozofia i idem per idem, czyli to samo przez to samo.

Wolno mnie i tobie mówić, TYLKO TO CO JEST MIŁE ABSOLUTNI KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI. Bo to jest wyrazem kultury i obrony każdej godności?

Jest TYLKO i WYŁĄCZNIE dowodem zakneblowania ust. ZAKNEBLOWANIA UST!


Mili (choć nie zawsze)są uśmiechnięci idioci. Ci dosłowni. Skoro nie wolno ci internauto powiedzieć co naprawdę myślisz o czymś, czy o kimś, bo jeżeli powiesz, to dostaniesz artykułem z mowy nienawiści, to kim jesteś, jeżeli nie szczęśliwie uśmiechającym się idiotą,  a za kilkadziesiąt lat doskonale spreparowanym androidem?  Nie robotem? Nie, bo robot nie myśli, jedynie "wypowiada" zaprogramowane myśli człowieka.

Android, żywy, w ludzkiej postaci pozornie nie różny od człowieka w tradycyjnym, fizjologicznym znaczeniu, myśli tak jak właśnie kaganiec MOWY NIENAWIŚCI i POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA, wychowała go od dziecka, a lata mijały i już nie potrafił samodzielnie oceniać, analizować,  MYŚLEĆ.

Zrobiono to za niego. Dlaczego?

Tutaj ogromną zasługę ma. . . chrześcijaństwo i jego-pokorne ciele dwie matki ssie.

KAŻDA władza woli mieć pokorne ciele niż zbuntowane, samodzielnie reagujące cielęta.

Skoro jest (a obawiam się, że będzie) wspólna zagroda dla wszystkich cieląt świata, to jakie jest łatwiej prowadzić do takiej zagrody?

Gdy jedno ciele nie chętnie, wręcz nieprzyjaźnie patrzy na inne ciele, bo jest czarne lub żółte. . . Gdy to czarne lub żółte uważa, że jest lepsze. . .

Gdy jedno ciele woli seks z cielęciem płci przeciwnej i uważa, że seks barana z baranem mu się nie podoba i GŁOŚNO krytykuje. . .

To co, czy tak różniące się cielęta łatwo czy trudno jest prowadzić razem i w zgodzie?  

Gdy kartoniki z imieniem i nazwiskiem były prawami jazdy w USA,  nikt nie myślał, że są czymś dziwnym. Gdy w 1973 wprowadzono kartoniki ze zdjęciem właściciela podniósł się krzyk! CO!! To jest wbrew naszej wolności! A władza?  Chcesz jeździć,  to morda w kubeł.

Gdy kilka lat później czarno-białe zdjęcia zastąpiły kolorowe, to był krzyk!

RASIZM! DYSKRYMINACJA! DZIELENIE społeczeństwa! A władza. . .  Chcesz jeździć?

To morda w kubeł! 

Dziś amerykańskie prawo jazdy jest JEDYNYM "dowodem osobistym" w polskim słowa znaczeniu. Nie masz prawa jazdy? Masz ID card, a wygląda dokładnie tak samo, ze wszystkimi szczegółami jak prawo jazdy.

Konkluzja tego przydługiego wywodu?  Chcesz żyć, pracować, istnieć bez konfliktu z prawem?  Morda w kubeł i wsadź sobie głęboko, a najlepiej do dupy, jako, że jak do tej pory, powtarzam, do tej pory, JESZCZE nikt ci tam nie zagląda, tam wsadź sobie WOLNOŚĆ SŁOWA. No i cały czas pamiętaj, że to jest dla twego dobra!

Jesień, 2016.