Start arrow Spis felietonów arrow NATO czyli " WŚRÓD SERDECZNYCH PRZYJACIÓŁ...
NATO czyli " WŚRÓD SERDECZNYCH PRZYJACIÓŁ...
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
20.07.2016.

psy zająca zjadły "... Czy jest kraj, który w sprawie Polski (w obronie Polski ) rozpocznie... III wojnę światową? NIE ma? Oczywiście, że nie.

"Kraj" o nazwie NATO ma w sobie Niemcy, a w Niemczech ponad 75% obywateli i tyleż polityków jest przeciwnych wysłaniu niemieckich żołnierzy do Polski.

Batalion amerykańskich żołnierzy w Polsce... Co za kpina! Batalion, nawet gdy w warunkach wojennych powiększymy o jedną więcej kompanię (a ta powiększona bojowo jest do ok.120 Żołnierzy ) to ... OKOŁO 600 żołnierzy! To tak jakby na stadionie było około 600 kibiców...

To ma być odstraszająca siła? "Dla ewentualnego wroga Polski "...

Jak ogni szefowie UE i NATO unikają słowa - Rosja. Więc jakiego wroga? Iranu? Płn. Korei?

Marsjan?... Ale szczyt NATO to SUKCES Polski.

To jedna sprawa. Druga to niestety wtrącanie się prezydenta USA do  wewnętrznych spraw POLSKI. Sorry, Obama się nie wtrąca, on tylko recytuje to czego nauczył się z New York Times i Washington Post. Czyli: Przedruków z Gazety Wyborczej.

Te dwa dzienniki są równie lewicowe jak najbardziej lewicowe uczelnie: Georgetown i Columbia University.

Dokładnie tyle Obama wie o Polsce.

Prezydencie Obama, radzę zająć się amerykańskimi problemami, jak chociażby tym, że przez dwie kadencje nie dał pan dodatku do cost of living, czyli raz na rok podwyżki emerytom. Zawsze to było b.mało, bo od 1% do 2% , ale zawsze coś.

Dał pan ZERO dla najstarszych obywateli, a wielu głosowało na pana…

Oczywiście, UJARZMIENIE NIEPODLEGŁEGO kraju jakim jest Afganistan kosztuje!

Militarne i finansowe ratowanie Iraku UJARZMIONEGO pod pretekstem, że ten (równie niepodległy) kraj posiadał broń masowej zagłady było wygodnym kłamstwem, dziś daje rezultat dziesiątek śmiertelnych ofiar KAŻDEGO DNIA!

Wstyd, że tam w  pogwałceniu niepodległego kraju brali udział polscy żołnierze!

W tych dniach ponownie zginęli ludzie w USA. Tym razem policjanci.

Pojęcie: Afroamerykanin jest celowym pomysłem do ROZBICIA jedności w amerykańskim społeczeństwie. Wielu moich znajomych to po prostu Murzyni i ŻADEN nie nazywa siebie Afroamerykaninem. Uważają, że urodzili  się w Ameryce więc są AMERYKANAMI.

Wielu prominentnych Murzynów też tak uważa, a niech przykładem będzie Murzyn Clarence Thomas sędzia Sądu Najwyższego, który jak może, tak zwalcza ten "afroamerykanizm” ... To tak nie w nawiasie, a rasizm, podobnie jak... antysemityzm jest doskonałą bronią do osiągania celów...

Przylatując na tak ważny zjazd miał pan, panie Obama, znaleźć czas, by słuchać sił wrogim polskiemu rządowi, a w sprawie czy... Trybunał Konstytucyjny ma poprawkę do wyroku o poprawce w sprawie przystawki do poprawki...

Rząd w Polsce został wybrany DEMOKRATYCZNIE
co dla pana jest na pewno określeniem bardzo bliskim....

A przy okazji... internauto - śpij spokojnie.

Z NATO lub nie, a Putin NA PEWNO nie zakłóci twego snu...

                                                       Lipiec/12 /2016 

 

P.S. "Fachowcy militarni "z TV: Cztery bataliony to jeszcze NIE brygada, to dopiero pułk....