Start arrow Spis felietonów arrow O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI?
O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI?
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
16.03.2016.

O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI?

Europie (i nie tylko...) NIE o polski Trybunał Konstytucyjny. Nie o to czy w Polsce łamie się prawa obywatela, pozbawia go demonstracji.

A tak przy okazji... Złamano komuś już za czasów rządu PiS? Pozbawiono kogoś prawa? Aresztowano bezpodstawnie? Zamknięto w więzieniu? Nie?

To właśnie za rządów Platformy Obywatelskiej aż 500 razy zmieniono przepisy VAT w ten sposób dezorientując obywateli. Cel?

Aby małe i średnie przedsiębiorstwa upadały,  aby Polska nie rosła w bogactwo.

Na podstawie donosów i /zazdrości/ pozbawiono tysiące ludzi pracy, majątków całego życia i skazano na długoletnie wyroki więzienia.

A prokuratorzy w tych sprawach? 

Gdy niewinny obywatel ostatecznie wyszedł na wolność, to po prostu byli przenoszeni do innego miasta. Gdzie wtedy był Trybunał Konstytucyjny?

Więc o co naprawdę chodzi tym komisjom jak ta z Wenecji.

Z kraju gdzie słowo korupcja... ubliża  korupcji...

Chodzi o rzucenie na kolana jedynego (obok Węgier) dużego kraju, który ośmielił się odrzucić (prawda, prawda, że jedynie w minimalnym stopniu) jako, że w Polsce Homosovietikus ma się doskonale a głównie w... mediach prywatnych jak TVN 24 (komunistyczny establishment).

Wierni, starzy, komunistyczni towarzysze jak nijaki Zemke, aż zapluwali się nienawiścią do nowej Polski, gdy nowi towarzysze z Platformy Obywatelskiej donieśli na Polskę do Unii Europejskiej.

Lewicowość UE, na czele której formalnie i faktycznie stoi Angela Merkel, komunistka z dawnej, komunistycznej części Niemiec DDR i koleżanka Putina, który jako major KGB był na placówce w Lipsku i Dreźnie, jest sprawą bezsporną.

Ta lewicowość nie może pozwolić aby Polska była naprawdę suwerennym krajem.

A USA? Oooo, tu kilka słów wyjaśnienia i powtórzę po prezydencie Reganie, który w dniu swojej inauguracji na prezydenta USA powiedział, o wojnie w Wietnamie, cytuję... " Wojna, której liberałowie i lewicowy Congress nie pozwoli nam wygrać.”

A senator Mc Cain niech przestanie płakać z miłości do Polski /a niby z jakiego powodu, prawda ?/ i zajmie się amerykańskimi problemami.

Czy w Warszawie powstanie " Majdan "? Czy poleje się krew?...

Naród, który przez ponad czterdzieści lat był więziony, męczony, MORDOWANY przez władzę komunistyczną, na swego prezydenta i premiera AŻ DWA RAZY wybrał komunistów!

Świat uznał to za NAJWIĘKSZĄ GŁUPOTĘ w dziejach ludzkości.

Gdzie wtedy był Trybunał Konstytucyjny? Towarzyszu wielkogłowy przewodniczący trybunału, przecież doskonale pamiętacie tamte wybory...

Taki naród jest zdolny do wszystkiego.

Czy do prawdziwego samostanowienia?

Uwidzim, skazał ślepoj, jak mawiają Rosjanie, a głupota i ślepota dobrze się mają nad Wisłą.

                                             Wiosna/tuż,tuż/2016 i oby spokojną była.