Start arrow Spis felietonów arrow LOUSY LOSER
LOUSY LOSER
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
19.01.2016.

(ten co nie potrafi przegrywać)

Lousy = wszawy, /zawszony/, brudny. Loser = przegrany /w grze/żałosny/w konkurencji/.

Lousy loser = Platforma Obywatelska i jej przydupasy, Nowoczesna plus PSLw roli żabiego ogierka.

"Ptak nie kala własnego gniazda", kulturalnie to nazywając, czyli: Nie srajcie kolesie z PO we własne gniazdo - Polskę.

Czy gdy narkotyzowaliście się władzą przez osiem lat, to opozycja/PiS/ kapowała na was do Unii?

Czy demokratycznym było wylatanie na sumę 750 Tysięcy złotych, przez tego kurdupla z podwójnym podgardlem, jak mu tam,Borusewicz? Latał by "odwiedzać polonijne ośrodki na świecie", nawet tam gdzie nikt o takich nie słyszał?

A krzesła do gabinetu ministra Sz, za 56 tysięcy złotych też bardzo demokratyczne?

Przegraliście kolesie i nie potraficie zrozumieć, chociaż ja rozumiem, że odcięcie od narkotyku jakim jest władza, to trudna sprawa.

Nie zbadane są wyroki... Belzebuba, ale zdecydowana większość mediów tego świata jest lewicowa. Trudno się dziwić, że prawicowy rząd w Polsce jest jej solą w oku.

Washington Post i New York Times są odpowiednikiem Gazety Wyborczej, czyli Trybuny Ludu.

Skąd to wiem? Z prawie 40 lat życia w USA.

Prasa francuska? Już w 1920, Lenin oficjalnie nazywał Francję "Zachodnim bastionem komunizmu".

Rok później wysłał do Paryża, żydowskiego malarza Szagala, aby rozpracował przeciwników komunizmu /co Szagal przyznał w jednej ze swoich biografii.../

Media niemieckie Aaa...sprawa inna. Ale... czy Niemcy dały Polsce choć jednego feniga za zniszczenie Polski, za zamordowanie milionów polskich obywateli, za spalone miasta i wsie?!

USA odbudowały Niemcy. Bez amerykańskiej pomocy Niemcy byłyby... "Deutschland, Deutschland uber alles"...zwei kartoflen das ist alles.

"Unia daje Polsce miliardy "... Nie daje, ale pożycza na grube odsetki i ..."prawo" wtrącania się w Polskie Wewnętrzne Sprawy.

Jedynie mądra, lub jak kto woli, cwana Grecja regularnie dostaje unijną /również z polskich podatków.../ kasę "na wieczne oddanie ", czyli i wcale i nigdy.

Polskie media? Niezmiennie lewicowe od 1945. Nie? Masz internauto wątpliwości, bo to moja teoria spiskowa? A czy widziałeś, słyszałeś w polskich mediach coś POZYTYWNEGO o poczynaniach prawicy? Nie? Oczywiście, że nie.

Dziecinne pytania kolesi z PO typu... "A czy są dowody, że my donosimy do Brukseli na Polskę", nie wymagają komentarza poza tym, że ten smród KAPUSIA nie wypływa z PiS-u /kapować na samego siebie?.../

Macie cztery lata by ochłonąć. Wyprowadzicie ludzi na ulicę, by "bronili demokracji ."Głupole. A nie pomyśleliście, że to wyprowadzanie ludzi na ulicę JEST NAJLEPSZYM dowodem na istnienie demokracji w Polsce.

UNIA NIE pomoże wam odzyskać władzy. Czy do was to nie dociera? Pozostanie Polski w Unii jest dla Unii o wiele ważniejsze od tego co Polska robi we Własnym kraju! Kumacie, móżdżki? Kiedyś Polki były inne. Wtedy było coś takiego: Co mówią kobiety świata po nocy z kochankiem:

Francuska - byłeś cudowny,

Amerykanka - Hello boy, jak masz na imię?

Niemka - Liblich, zostaw skarpetki to wypiorę...

A Polka? I co pan sobie o mnie pomyśli...

Nie przejmuj się Polsko co mówią o tobie. Rób swoje.

P.S.  Powiedz Polsko, Europie: Pocałuj mnie w dupę.

Efekt będzie taki sam jak teraz, gdy tłumaczysz się i wyjaśniasz, bo Europa Cię potrzebuje...

                                                             07 Styczeń 2016