Start arrow Spis felietonów arrow POLSKA WYCHODZI Z UNII...!
POLSKA WYCHODZI Z UNII...!
Oceny: / 1
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
08.01.2016.

Spokojnie... Proszę  wstrzymać się z radością lub smutkiem.

To tylko mądra podpucha w stylu greckim aby Unia dała kasę. Właśnie, kilka dni temu Grecja znowu postraszyła, że opuści Unie i znowu dostała, tym razem tylko miliard euro.

Tak jak mądra Grecja, to nie głupsza Polska, też może brandzlować Unię. Czym się różni brandzlowanie od...? Każdy szewc wie gdy pyta; "Czy tylko pod brandzlować, czy dać zelóweczke ?"...

Tak brandzlowana komrad Merkel i jej przydupas "Szulce" najpierw będą kpić, a potem płacić.

Nie? A co, spróbować nie warto? Że to tylko moja wyobraźnia? Że takie straszenie zrobi z Polski raroga, a z Kaczyńskiego wilkołaka?

Już tak jest. Więc spoko.

Miłości nie można kupić za pieniądze? W coś takiego wierzą tylko przedszkolaki? A starsze to już nie? Oto przykład z mego życia.

W pażdzierniku 2015 byłem w "Galerii Bałtyckiej" (Gdańsk-Wrzeszcz). Podeszło do mnie dziewczę lat może trzynaście? Powiedziało, że za pięć dych zrobi mi dobrze. Nie uwierzysz internauto co było dalej...

Ja - A za ile możesz się we mnie zakochać? Cisza, spora i wyraźna myślówka.

"Zakochać się mogę za dwie stówy."... Czy dobiliśmy transakcji? Nie.

Powiedziałem, że sam mogę zrobić sobie dobrze i za darmo.

Usłyszałem, że jestem "Stara, głupia ciota"...

Więc jednak można kupić miłość za pieniądze.

Wyjście Polski z Unii pociągnie jej sąsiadów. Małe to bo małe, ale dla Berlina ważne jak dwa plus dwa daje cztery. Czy powiedziałem cztery? Może więc da Polsce cztery miliardy euro? A by tylko zatrzymać miłość Polski.

Zmieniając temat. Czy pamiętasz internauto, kiedy Trybunał Konstytucyjny,  ZADECYDOWAŁ o sprawach ŻYCIOWYCH, wagi PAŃSTWOWEJ dla Polski? Takich jak wojna, zawarcie pokoju, obrona kraju, międzynarodowe stosunki, a nawet kierunek dyplomacji?

Nie? Oczywiście, że nie, bo NIE JEST OD TEGO !

A od czego? Aaa... od spraw ważniejszych... Jak chociażby, poprawka do przypisu o ustawie dotyczącej poprawki do przypisu o poprawce. Życiowo ważne dla Kowalskiego!

USA, na których demokrację powołują się i ci i tamci mają coś w rodzaju Trybunału Konstytucyjnego i nazywa się Supreme Court - Sąd Najwyższy.

Co ma do powiedzenia w sprawach wagi państwowej? Dokładnie tyle samo co królowa w Wielkiej Brytanii, czyli ZERO! Nic, nothing, nada, gunisz, nienete piu i bolsze niczewo.

Jest od domowych "kwasów", pozwów i tego typu boleści na temat godności i równości.

O ile pamiętam, to jego sędziowie, a są to bardzo szanowani obywatele, piastują stanowiska do żywotnie, ale głowy nie dam, bo sprawy Sądu tak obchodzą przeciętnego obywatela, jak zeszłoroczny śnieg....

Tak więc rozgłaszaj internauto na lewo i prawo, że Polska wychodzi z Unii. Wiesz jaka jest siła plotki i każdej bździny powtarzanej często i głośno. Po czasie staje się bździnowatą "prawdą", jak to widzisz i słyszysz w TVN24.

Ileż to już lat Grecja doi Unię? Trzy? Więcej?

Pomnożyć to przez miliardy euro!!

"Boh żeszty moj"... Powiedział mój znajomy Ukrainiec.

                                                            04/01/2016