Start arrow Spis felietonów arrow "HARCERZYKI" z PiS-U
"HARCERZYKI" z PiS-U
Oceny: / 1
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
26.11.2015.

Zwycięski PiS może obsadzać stanowiska, zmieniać i wymieniać, a przeciętny Jasiu nad Wisłą wie to co MY, MEDIA, MY "Dziennikarze" urabiający naród jak ciasto z zakalcem, powiemy Jasiowi.

No i kto tak naprawdę rządzi Polską? "Harcerzyki" z PiS-u, którzy zamiast atakować jak to robi genialna Platforma Obywatelska, wiedząc, że najlepszą obroną jest atak, to frajersko tłumaczą się i bronią.

Kto tak robi? WINNY! TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY!

JEDYNĄ odpowiedzią każdego Pisowca, gdy w bazyliszkowatym, "obiektywnym" "Tak jest", czy przy każdej innej okazji, powinno być:PRZEGRALIŚCIE.

Bez względu na treść pytania, to samo: PRZEGRALIŚCIE...

Taka odpowiedź szybko zgasi uśmieszek na główce jak balon, ironicznie wykrzywionego Marcina Kierwińskiego. Szybko zgasi elokwencje tego, jak mu tam Szefielda, który gdy mówi, to tak jakby obciągał...

Rozmowa z kimś, kto ma zawsze gotowy taki pobłażliwy, ironiczny uśmieszek, jest jak gra w ping-ponga ze ścianą.

Czas grzeczne "harcerzyki" z PiS-u nauczyć się atakować, a nie bronić i wreszcie zrozumieć, że rację zawsze ma ten, kto ma media.

No i w ten sposób wracamy do teorii spiskowej tego narcyza z Arizony, że media i dziennikarstwo współczesnej Polski tkwi mocno i głęboko w peerelu i komunizmie, czyli: NAJGENIALNIESZYM w historii ludzkości, systemie propagandy i obłudy. Przyznaję to BEZ najmniejszej kpiny, bo zawsze, naprawdę zawsze podziwiam KAŻDE mistrzostwo!

Moje dzieciństwo to właśni lata tego mistrzostwa, więc dobrze wiem.

Dowód na dziś? Przyznanie nagrody i statuetki im. Bolesława Prusa dla nijakiego Żakowskiego. Ten osobnik otwarcie i z dumą (patrz: "Anty salon" Rafała Ziemkiewicza) chlubi się wiernopoddańczą miłością do generała Jaruzelskiego i żarliwie broni jego "zasług" dla Polski.

Znany ze swojej "twórczości" JEDYNIE w towarzystwie wzajemnego nagradzania, jakim są współczesne media i jadowicie anty prawicowa "warszawka", otrzymał nagrodę bo chwali kogoś, kto, niestety uniknął wyroku za śmierć tysięcy Polaków.

Nic dodać? Można bardzo dużo, ale tylko ten jeden dowód wystarczy.

Więc entuzjaści z PiS-u budujcie swoje zamki, ale... lód i kruchy jest i cierpliwie czeka...

A mnie, dziecku Polski Ludowej w uszach nieśmiertelna pieśń...

                      ..."Raz dwa

                      i od nowa 

                      Polska Ludowa

                      Polska Ludowa..."

No, Jasiu, kto ma rację? GŁOŚNIEJSZY, ZAWSZE GŁOŚNIEJSZY!

No proszę... bym zapomniał...

Happy Thanksgiving mojej Renatce...Dla mnie też...Thank you.

                                                            November, 26 th,2015