Start arrow Spis felietonów arrow APOKALIPSA!
APOKALIPSA!
Oceny: / 2
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
06.09.2015.

Arab morduje Araba w ilości nawet do stu ofiar dziennie. Tak jest od sześciu lat.

Spełniły się marzenia Ariela Szarona, premiera Izraela, że Arabowie bez wojny z Izraelem wymordują się wzajemnie.

A co robi Świat? Ten "pierwszy"... Nic. Przecież to tylko Arabowie.

Czy ten "proces" się nasila? Każdego dnia. Jeszcze kilka lat, a państwa Bliskiego Wschodu wyludnią się. Niedobitki uciekną do Europy. Jest to Holocaust o wiele większy niż śmierć Żydów w czasie drugiej wojny światowej.

Ile w polskich mediach jest o tym? Jest o zagrożeniu Rosją, o ofiarach konfliktu na Ukrainie (w ilości jak do tej pory kilkudziesięciu osób...)

Że "bliższa ciału koszula"? Niby, że ukraińska? Mego dziadka ze strony Mamy Ukraińcy przebili widłami i utopili w studni. Bandy UPA, dziś nazywane w Kijowie bohaterskimi siłami ukraińskich patriotów, paliły polskie wsie razem z jej mieszkańcami.

Ale Polska w bratnim geście dziś wysyła na Ukrainę karetki pogotowia...

NIE NAWOŁUJĘ do niczego... Jeżeli już, to do zachowania PROPORCJI w "braterstwie"...

W 400 tak zwanych wyższych uczelniach (każda krawcowa uszyje togę rektorską dla rektora z...wykształceniem magistra...) Polska produkuje tysiące socjologów z uczelni typu...Wyższa Szkoła Stosunków Społecznych (czy są inne?), ale jakoś żaden z tych najważniejszych socjologów, poza udowodnieniem, że po wtorku jest środa, nie kwapi się by oderwać się od tej, tak potrzebnej społeczeństwu nauki i coś powiedzieć o APOKALIPSIE HOLOCAUSTU na Bliskim Wschodzie.

A z drugiej strony... Czy należy żałować tych codziennie mordowanych bratobójczą ręką, gdy arabscy bracia z Arabii Saudyjskiej pływają w złocie, a ci z Kuwejtu lub Kataru i takich tam Emiratów topią miliardy dolarów w morzu, bo na piasku budują wyspy i pałace? Że ich pobratymcy giną w Palestynie, gdzie Żydzi podpalają arabskie domy wraz z ich mieszkańcami? Kogo to obchodzi.

Zacznie obchodzić Polskę? A zacznie, zacznie, gdy z każdym DNIEM uciekinierzy z masakry na terenie od Palestyny po Afganistan zapełnią obozy dla uchodźców.

Jest ważna, ważniejsza i... .nie ważna śmierć. Ta ostatnia istnieje ot, gdzieś, tam daleko... Ale zbliża się, oj zbliża się i to już nie będzie "cudzy ból brzucha". Komu mamy podziękować? Może inaczej...

"Zagrożenie Islamem" najbardziej zagraża wyznawcom Islamu. Jak do tej pory w Europie i w Stanach Zjednoczonych zginęło nie więcej, niż kilka osób. Tylko wczoraj w Iraku zginęło 89 osób i tak naprawdę nikt nie wie kto morduję kogo.

Tak to jest, gdy ten "pierwszy, lepszy Świat" miesza się do spraw tego trzeciego Świata... Gdy chce być policjantem Świata.

Nawarzyłeś piwo? Teraz będziesz je pił, a nie będzie słodkie.

 

                 Sierpień 2015