Start arrow Spis felietonów arrow NIECH ŻYJĄ MORDERCY POLAKÓW!
NIECH ŻYJĄ MORDERCY POLAKÓW!
Oceny: / 2
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
10.08.2015.

A żyją, żyją tłusto za 5 tysięcy na miesiąc krwawo wypracowanej emerytury.

Naród, który potrafi jedynie gloryfikować ofiary, a nie potrafi ukarać sprawców, zasługuje na nic innego niż na więcej ofiar.

Nie tylko w Niemczech ściga się i skazuje zbrodniarzy hitlerowskich.

A zbrodniarze stalinowscy? A ci polskiego chowu winni śmierci tysięcy Polaków, winni zbrodni NIE stalinowskich bo Stalinowi zdechło się w marcu 1953 a w Polsce jeszcze wiele lat po tym ludzie byli wyciągani na śmierć, w środku nocy z domów.

Ja NIE NAUCZYŁEM się o zbrodniach z rąk komuny, lewicy, jak ją zwał tak zwał. Mnie i moją rodzinę 13 Kwietnia 1940 o 4-tej nad ranem żołnierze Armii Radzieckiej wrzucili jak pakunek do bydlęcego wagonu bez okien i wywieźli na Syberię, gdzie w 1945 moja Mama gołymi rękami pogrzebała w śniegu mego brata Zbysia.

Oczywiście, że nie wszyscy członkowie PZPR to kanalie, bo nawet normalni ludzie robią wiele złego dla lepszej kasy i pozycji w życiu. Ale to poprzednicy tej PZPR (w latach 1945-1989) zniszczyli mi zdrowie i dzieciństwo. O tym się NIE NAUCZYŁEM!

Nie ma co się obrażać towarzyszu generale z... koziej...

Może nie w Moskwie, ale w Warszawie przysięgaliście na wierność Polsce Ludowej, gotowi bronić ideałów marksizmu i leninizmu przed zakusami imperializmu. Bez takiej przysięgi zostalibyście na zawsze szeregowcem. TO SĄ FAKTY.

Dziś resztę 60-cio latków generałów WSZYSTKICH służb mundurowych, TAK SAMO przysięgających, tytułuje się per panie generale.

Nie wstyd wam, za to "per panie", gdy ślubowaliście walczyć z pańską Polską? A fe, skandał, tawariszcz gienerał!

Osiem Lat rządów Platformy Obywatelskiej i rządów towarzysza Komorowskiego prawdopodobnie odejdzie w przeszłość. Ale co zrobi biedulek doradca Komorowskiego, nijaki Nałęcz, profesorem zwany. (Profesor nie jest tytułem naukowym lecz nadanym przez radę Państwa. Jaka rada takie "profesory...") Przecież był od zawsze członkiem PZPR więc tak doradzał przebierającemu w miejscu, prezydentowi. Gdzie pójdzie biedaczek... 

Urząd Bezpieczeństwa, a potem Służba Bezpieczeństwa to złowrogie słowa dla wielu okaleczonych i zamordowanych w piwnicach.

Nie ma sensu o tym przekonywać. A jednak?...

Człowieczeństwo, Honor i zwykła uczciwość w naczelniku sekcji paszportowej Komendy Miejskiej Milicji Obywatelskiej w Sopocie, pozwoliły mi wyjechać z Polski w czerwcu 1969. Daremnie, już po powrocie do Polski szukałem tego Człowieka by uścisnąć Go, podziękować za słowa… "Ja wiem, że pan nie wróci, bo Renata nie chce wracać i zamyka mi pan dalszą karierę i awans, ale życzę powodzenia"... (Urząd pocztowy nr.2 w Gdańsku czytał wszystkie listy wychodzące i przychodzące do Polski, więc i Renaty z Londynu)

Chcę zawsze wierzyć w dobro w człowieku, nawet gdy we wrogim mi mundurze.
 

                                            Sierpień , 2015