Start arrow Spis felietonów arrow NIE CHODZI O GRECJĘ
NIE CHODZI O GRECJĘ
Oceny: / 1
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
01.07.2015.

Zagrożona jest idea marksizmu – leninizmu, czyli - proletariusze wszystkich krajów (Unii Europejskiej...) łączcie się. Zanim zaczniesz kpić, przeczytaj do końca.

Unia Europejska to ziszczenie się marzeń międzynarodowej komuny na spędzenie wszystkich ludzi do jednej zagrody.

Dopiero w taki sposób można zrealizować plany zlikwidowania tożsamości narodowych, a takie mogą prowadzić do samodzielnego myślenia, a w rezultacie do nacjonalizmu, faszyzmu i co najgorsze religijnemu oporowi wobec wspólnej zagrody dla bydła.

Kanclerz Merkel, urodzona i wykształcona w komunistycznej części Niemiec całe życie była aktywnym dygnitarzem i pseudonaukowcem komunistycznej partii DDR. Przez 17 lat bardzo blisko współpracowała z Putinem, który jako oficer KGB był "na placówce" w Lipsku i Dreźnie. To starzy kumple.

Pomysł Zjednoczonych Narodów Europy jako pierwszy miał Napoleon.

Nie szkodzi, że nie słyszał o komunizmie. Zjednoczone, pod władzą Francji narody Europy są łatwe do kontroli. Nie udało mu się.

Już w 1933 roku Adolf Hitler na europejski Hitlerland. Nie udało się.

Już w 1920 roku Lenin opracował plan rozszerzenia rewolucji od Moskwy do Paryża i w rezultacie to we Francji powstała silna i sponsorowana... złotymi pięciorublówkami ("świnki"), partia komunistyczna.

Jednym z pierwszym agentów Moskwy był malarz Szagal (z bardzo religijnej żydowskiej rodziny), który miał rozpracować przeciwników komunizmu w Paryżu. Jakiś czas pomagał mu piosenkarz Wiertyński, ale w balladzie "Żółtyj Angiel” śpiewał o "Slozach boli i wstyda" i wycofał się.

Wreszcie zwycięstwo nad faszyzmem i już w pierwszych miesiącach 1945 roku Beria z rozkazu Stalina opracował plan... Zjednoczonej Europy kierowanej właśnie z centrali w... Berlinie.

Grecja to nawet nie mały pikuś, ale to rysa, nawet jeżeli mała, a może spowodować pęknięcie tamy i wyleje się: Irlandia, Hiszpania, Wielka Brytania...

Spłyną resztki marzenia o zlikwidowaniu tożsamości narodowych.

Teoria spiskowa? Oczywiście. Internauto. Jesteś JUŻ spreparowany i zdany na prezenterów w TVN, a ci są na sznureczkach, które są ponad twoją i moją głową.

Nawet ponad głowami takich jak obecna premierówka czy przebierający nóżkami Komorowski. Oni to też małe pikusie i są jedynie aby wykonywać a nie myśleć.

Kto jest więc ponad naszymi głowami?

Nieśmiertelna i genialna idea marksizmu - leninizmu.

Dla naszego dobra. Oczywiście.

 

                                                   1 Maja 2015

P. S.

Karol Marks nawet nie myślał, że pochód pierwszomajowy może być tak piękny, gdy szło się za dziewczynami, a te w krótkich, gimnastycznych majteczkach.

Nie szkodzi, że to były koleżanki z klasy gdy tak rozebrane...

Nie mogliśmy się doczekać dnia pierwszego maja... Niech żyje komunizm w gimnastycznych majtkach !