Start arrow Spis felietonów arrow ZAGROŻENIE" ISLAMEM?
ZAGROŻENIE" ISLAMEM?
Oceny: / 2
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
30.03.2015.

Internauto... Jeżeli ja siłą wejdę do twego domu bo; Nie podoba mi się twoja religia, twój rząd i twoje prawa. Wymorduję twoich ludzi, bo MOGĘ, bo jestem silniejszy i powiem, że to dla twego dobra. Co zrobisz?

W lutym 2003 podsekretarz stanu USA John Bolton w towarzystwie sześciu amerykańskich kongresmenów poleciał do Izraela na zaproszenie Ariela Szarona, premiera Izraela.

Szaron, w krótkich słowach, po rozłożeniu mapy Bliskiego Wschodu, powiedział, że Stany Zjednoczone mają najpierw wyeliminować, Irak, potem Syrię, Iran i Północną Koreę. To są kraje zagrażające bezpieczeństwu Izraela.

Żródło; "USA TODAY”, 3 /17/ 2003, by Justin Raymondo - "War is not in US interest."            

Kilka tygodni później, w marcu 2003 USA napadły na Irak.

Tak zaczęła się nienawiść świata arabskiego do tak zwanego Zachodu.

Na kilka dni przedtem czołowy amerykański reporter Dan Rader przeprowadził wywiad z Sadamem Husseinem. Pokazały go, ABC, CBS i NBC na całe Stany.           

S. Hussein, pytał co ma robić, aby Ameryka nie napadła na jego kraj. Przecież nie ma broni jądrowej i wie, że USA to opiekun Izraela, ale Irak nie ma rakiet zdolnych dosięgnąć Izrael (oba fakty okazały się prawdziwe.) Że on nie zagraża nikomu poza granicami Iraku. Za późno. W kilka dni po wywiadzie, USA napadły na NIEPODLEGŁY kraj - Irak.

Tym wywiadem Dan Rader wyeliminował się z czołówki reporterów USA...          

Tak zaczął się proces "demokratyzacji " muzułmańskiego kraju.

Dziś mija 12 lat od pierwszego dnia tego procesu. Dziś Irak jest zrujnowany. Amerykańska okupacja to prawie 200 tysięcy okaleczonych dzieci, bez nóg lub rąk. To ponad 300 tysięcy śmiertelnych ofiar, a podają  to źródła europejskie. W rzeczywistości to prawie milion zabitych. Ponad 2 miliony Irakczyków uciekło do sąsiednich krajów. Dziś prawie codziennie około 30-50 osób ginie na ulicach Iraku w wyniku konfliktów etnicznych, czego nie było za panowania Husseina.          

Arabska krew rozlała się dziś na Syrię, doszedł Afganistan. Dlaczego?

Ingerencja tak zwanej koalicji krajów zachodnich, w tym Polski, w wewnętrzne sprawy NIEPODLEGŁYCH krajów.

Jak napisał amerykański dziennikarz Justin Raymondo, amerykańscy żołnierze powinni mieć wyryte na grobkach: " Umarli za Ariela Szarona."           

Przed marcem 2003 NIE BYŁO Państwa Islamskiego i nienawiści muzułmanów do Amerykanów i Europejczyków. Ale... Chciałbyś internauto, gdyby ktoś silniejszy, siłą zmieniał twój dom za cenę twego życia?            

Tak, 11/09/2001, KTOŚ / !! / porwał samolot i uderzył w WTC. Uderzenie tym dziwniejsze, że dwa samoloty uderzyły w dwa budynki, a stojący daleko  trzeci też USIADŁ, tak samo, jak od wysadzenia... W wyniku uderzenia zginęło ok. 3 tys. osób.

Do dnia dzisiejszego w wyniku amerykańskiej i europejskiej INGERENCJI na Bliskim Wschodzie, jest około TRZY MILIONY śmiertelnych ofiar!            

Dziś tak zwane zagrożenie muzułmańskim terroryzmem jest arabskim odwetem za "Wyprawę Krzyżową" w marcu 2003...            

Jest takie powiedzenie: Co komu do domu gdy chata nie jego. Jest, ale nie obowiązuje  silniejszego. Przemoc, siłą wprowadzane prawa i "poprawki" rodzą odwet i nienawiść. TO NIE MA końca.

PS. Życzenie Szarona aby Arabowie wymordowali się wzajemnie spełnia się każdego dnia. 

                                                                       Marzec, 2015