Start arrow Spis felietonów arrow CZEGO BOI SIĘ PLATFORMA OBYWATELSKA?
CZEGO BOI SIĘ PLATFORMA OBYWATELSKA?
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
20.03.2015.

Międzynarodowej komisji zbadania katastrofy smoleńskiej.

WSZYSCY europosłowie PO w Unii Europejskiej głosowali przeciwko powołaniu międzynarodowej komisji tej zbrodni, lub jak kto woli... meczu jak wygrała brzoza z samolotem...

Skoro większość Polaków oddaje głos na Platformę Obywatelską to znaczy, że proces ogłupiania obywatela przez osiem lat, już się dokonał.

Skoro Jasiu nad Wisłą nie może dodać dwa do dwóch?  Że co? Jak to co?

Przecież nie kto inny niż prezenterzy w TVN 24 i media na sznureczkach rządu codziennie powtarzają, że Rosji nie można wierzyć, że Putinowi nie można wierzyć, więc? Czy można wierzyć ROSYJSKIEJ opinii o katastrofie smoleńskiej?!

A to w oparciu o nią rząd Tuska, a teraz tej premierówki, uparcie lansuje właśnie... ROSYJSKĄ wersję w polskim wydaniu..

Więc, jak to jest? Kto tu zwariował, a kto z kogo robi durnia?

Opinie posłów z PO, że międzynarodowa komisja mogłaby za bardzo zobaczyć polskie, wewnętrzne brudy, jest to gówno warta przy sprawie wyjaśnienia tej tragedii.

NIE MA i NIE BĘDZIE kraju gdzie wewnętrzne sprawy są jak z bajki o krasnoludkach. Korupcja, przekręty, "afery" w Polsce, to naprawdę krasnoludki przy tym co od lat jest we Włoszech. Niech mnie ktoś poprawi, ale tam, od roku 1945 rząd, premierzy, zmienili się 59 razy!

Ja mam już tyle lat, że każdy rząd w Polsce, aby pozwolił człowiekowi godnie żyć i leczyć gdy ten zachoruje, jest mi miły.

Nie jest mi miłe kłamstwo broniące każdego rządu. Właśnie aby raz na zawsze takie kłamstwa zlikwidować, tylko międzynarodowa komisja obiektywnie może rozsądzić, jak to było, gdy brzoza "wygrała z samolotem".

Tusk, ma obecnie bardzo odpowiedzialną pracę... ustawianie krzeseł przed konferencjami w Unii Europejskiej, więc chyba, powtarzam, chyba nie będzie mógł przekazać by Polska wreszcie poznała całą prawdę, czy jest ona słodka czy gorzka.

Ta, jak jej tam, długonosa Julcia, mało orgazmu nie dostaje gdy broni się przed międzynarodową komisją. Samo to jest podejrzane, wszak ta Julcia reprezentuje rząd.

Podobnie ten z "jednym okiem", tyle, że on trzyma przy sobie.

Jeszcze nigdy i nigdzie nie było czegoś takiego, żeby jedno państwo NIE/!!!/ w czasach wojny, nie chciało oddać czegoś co należy do drugiego państwa.

Mija pięć lat od dnia gdy POLSKI samolot, a potem jego wrak jest w rękach Rosji.

Czego boi się Platforma Obywatelska, że nie upomina się o własność Polski?!

Może tego co napisałem w felietonie "Niepodległa Polska"...

Czyli, odpowiedzi Rosji:.. Chcesz swój samolot niepodległa Polsko?

A pocałuj mnie w dupę.


                                                              14.3.2015