Start arrow Spis felietonów arrow CZY POLSKA TO CIĄGLE MÓJ DOM?
CZY POLSKA TO CIĄGLE MÓJ DOM?
Oceny: / 5
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
24.11.2014.

CZY POLSKA TO CIĄGLE MÓJ DOM?
 

Smutne, że muszę postawić znak zapytania... Kraj, który wstydzi się, wręcz ukrywa swój katolicyzm, bo obawia się, lub nie chce obrazić inne religie, a konkretnie:

1. Jewish Lobby w Kongresie Stanów Zjednoczonych.         

2. Jewish Defens League(Żydowska Liga Obrony).

Obie organizacje są jadowicie anty polskie.

W imię czego? Kilku dolarów które amerykańscy i kanadyjscy Żydzi zostawią w Polsce jako turyści?

To dlaczego w "reklamie" Polski "zdjęto" krzyż z Giewonta? To dlatego "usunięto" krzyże z "parafrazy" obrazu Matejki "Bitwa pod Grunwaldem"?

Pan, panie Komorowski, polski prezydencie dziwi się, że są tacy co nazywają pana - Komoruski?

A pani doktórka - premierówka?

Gdzie były wasze sumienia gdy słuchaliście Prezydenta Izraela oceniającego Polskę na podstawie kłamstw i oszczerstw polakożercy Grossa! Czy zwyczajny strach, czy taka sama głupota kazała wam milczeć, wam, którzy rządzicie Polską!

Kto i za jakie pieniądze zrobił  tą zerową w jakości "reklamę" ciągle mojego domu. Czy Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie miało nic do powiedzenia. A może jego obecny minister nic nie słyszał o Matejce i jego malarstwie.

Czy myślicie, że to cacy, cacy muzeum coś zmieni w opinii o Polsce i Polakach chociażby w USA?
Przez prawie 40 lat życia w Stanach Zjednoczonych, przy i bez okazji słyszałem, że Hitler to był potwór, ale Polacy to mordercy Żydów. Duża część ogłupionego amerykańskiego społeczeństwa wierzy w to.

Dlaczego nikt nie zapytał prezydenta Izraela, czy on wiedząc, że za ukrywanie... Polaka grozi kara śmierci... czy ryzykowałby śmierć własnej rodziny, tak jak robili Polacy ukrywając Żydów. Fizyka kwantowa? Najwyraźniej, a przecież to tylko proste pytanie do Żyda: Grozi ci śmierć za ukrywanie Polaka, co zrobisz?...

Ech, wy móżdżki srające na własny Kraj. Nic wam nie mówi fakt, że Brazylia reklamując się z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej, nie "zdjęła" pomnika Chrystusa, który jak krzyż na górze Corkovado dominuje nad Rio de Janerio.  Pomimo otwartych, komunistycznych sympatii pani prezydent Brazylii, jest mi ona bliższa niż prezydent Polski...

2/11/2014