Start arrow Spis felietonów arrow NIEPODLEGŁA POLSKA...
NIEPODLEGŁA POLSKA...
Oceny: / 5
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
09.06.2014.

Skoro taka niepodległa, to na co ci obce wojsko na twoim terenie? Czy myślisz, że te garstka amerykańskich pilotów zapewni ci więcej niepodległości?

Chcesz resztek (RADZIECKIEGO) Tupolewa, który tyle szkody narobił na naszej radzieckiej ("Na wieki złączyła je wielikaja Ruś"...) ziemi? A pocałuj ty mnie w dupę, niepodległa Polsko, to może za rok czy dwa dostaniesz te resztki.

Ten twój premier, jak mu tam, von der "Ząbek" miły nam jest, ale z towarzyszą Merkel łączy mnie osobiście braterskie 17 lat pielęgnowania socjalizmu w Lipsku i Dreźnie w Niemieckiej Republice Demokratycznej, więc kto jest bliższy memu radzieckiemu sercu? No kto?!

A fe, skandał z tym twoim ministrem od zagranicy. Czy zna powiedzenie: „Konia kują, a żaba nogę podstawia, bo ona też ogierek"?

A co zrobissz, gdy w następną rocznice zachwytów, ja przykręcę kurek z gazem? Poskarżysz się Unii Europejskiej, by ta wydała następną poważną ustawa o deklaracji o … ustawie sankcji zakazu turystyki na zachód od Bugu dla osiemnastu najbardziej nieznanych ludzi z mego resortu do spraw turystyki?

A może poskarżysz się w Onanizacji Narodów Zjednoczonych, znanej również pod nazwą Organizacji Narodów Zjednoczonych, by wystosowała 1356 ustawę o 1357 rezolucji?...

Za cztery lata planujesz otrzymać gaz z USA? A znasz powiedzonko: "Jak Mańce ch... stanie"?... Nasi towarzysze Lesiu Miller i Kwasiu Miły w lipcu 2001 zadbali byś nie miała norweskiego gazu i ropy. A nasi towarzysze z TVN24 ogłupili twój naród, że taki gaz jest ...pięć razy droższy od naszego, radzieckiego. A twój premier jak mu tam... zadbał, aby do Świnoujścia mogły wpływać jedynie małe jednostki, bo rurociąg przyjaźni rosyjsko-niemeckiej jest w tym celu tak blisko powierzchni wody...

No,co wtedy zrobisz? Niestety, odejdą wyrokiem kalendarza życia nasi towarzysze z SLD, dziś wiernie podtrzymujący tradycje PZPR i kto zostanie, by z ogonem między nogami prosić mój Gazprom o litość. No kto?

Garstka prowokatorów udających ruch narodowy? To miłe chłopaki, ale już teraz skutecznie wykpione przez moich ludzi w TVR24 i media.

Łupki gazowe? łupnij się w głowę... Zanim wyciśniesz choć kroplę gazu, to będziesz u drzwi moich śpiewać "stoję panie, czekam na twe zmiłowanie..."

Tak ci źle było w rodzinie narodów? Tak pragnąłeś kapitalizmu? To do kogo masz pretensje, że teraz dławisz się nim?

Niepodległe...

4 czerwca 2014