Start arrow Spis felietonów arrow ODDAĆ PIENIĄDZE TRYNKIEWICZOWI
ODDAĆ PIENIĄDZE TRYNKIEWICZOWI
Oceny: / 3
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
16.02.2014.

 

Pieniądze, które należą mu się z tej racji, że przez prawie pół roku dostarczał materiału mediom, telewizji, tak zwanym specjalistom od znajomości człowieka i tegoż typu „ludziom prawa”.

Żyli i żyją na jego koszt. Dzięki niemu mają gotowy materiał aby codziennie, nieomal 24 godziny na dobę zabawiać nas opowieściami o żelaznym wilku. Ba, dziś nawet usłyszałem, że Trynkiewicz dokonał ...UWAGA!! - Wspólnoty narodowej! TVP Wiadomości, ranek

2/11/2014.

 

Przez ten (powyższy) czas w Iraku, w Syrii, w Afganistanie,

w Afryce i na każdym kontynencie umarło, zostało brutalnie zamordowanych, zgwałconych około tysiąc osób w tym połowa dzieci.

Amerykańskie samoloty bezzałogowe niosą demokrację dla Afganistanu, a przy okazji śmierć ludności cywilnej. „Demokracja” po wycofaniu się amerykańskich wojsk z Iraku, codziennie zabija kilkanaście lub kilkadziesiąt osób, w tym dzieci.

Tak, ale to nie jest ważne. Ważnym jest coraz większy balon nadmuchiwany mediami, balon o nazwie: Mariusz Trynkiewicz. Mam wrażenie, że siła rażenia tego osobnika równa się wybuchowi bomby atomowej. Dziwię się więc, że przed jej skutkami ma mnie i ciebie internauto chronić jedynie kilkudziesięciu policjantów! Skandal!

Niebezpieczeństwo tym większe, że cała Polska zna twarz tego zwyrodnialca gdy był młodszy o 25 lat i miał wąsy. A kto go pozna dziś? Jeżeli bez wąsów i o ćwierć wieku starszego? Ty internauto? Duch święty?

W USA i ochrona świadka koronnego i wyjątkowego przestępcy, gdy odbył karę i jest WOLNYM człowiekiem, odbywa się bez narodowej histerii. Taka osoba otrzymuje nowe dane personalne, a gdy sprawa świeża, to NAWET operację plastyczną twarzy.

Polska nie równa się obszarem z USA, ale gdy taki, jak (ostatnio nazywa się go - Pan Trynkiewicz i słusznie czyż nie jest kurą, znoszącą złote jaja dla mediów), on będzie nazywał się Jasiu Bzdziński i zamieszka w 11 piętrowym bloku mieszkalnym w Warszawie, gdzie sąsiedzi nie tylko, że się nie znają, to warczą na siebie, bo pies jednego obeszczał oponę samochodu, lub sąsiadka wygląda piękniej i młodziej od sąsiadki...

Kogo zainteresuje jakiś Bzdziński, czy Kopociński, prawda? A jeżeli będzie mu nudno i trudno, bo w obcym świecie tylu zmian i zechce wróć do pudła? No właśnie... Tysiąc policjantów nie upilnuje gdy złapie za gardło synka sąsiadów i zrobi swoje (Na klatce schodowej bloku nie zmieści się nawet kilkudziesięciu policjantów...) Więc co?

Więc do rymu... A co pomógł napisać kilka prac doktorskich socjopsycho­logopsychiatrom, to też powinni mu zapłacić!

Jeszcze raz przypomnę co powiedział pewien pedofil:

Panie sędzio, ja to bardzo lubię robić!

2/11/2014