Start arrow Spis felietonów arrow PROWOKACJA!!!
PROWOKACJA!!!
Oceny: / 1
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
23.11.2013.

Czy rząd Donalda Tuska ma nas obywateli Polski za idiotów? Za bezmyślnych roboli?

11 listopada 2013 jest tego dowodem, że tak uważa. Dlaczego? Trasę Marszu Niepodległości poprowadzono, wręcz „wygięto” tak by szła obok ambasady Rosji… Przecież wiadomym jest, że prowokowało to do antyrosyjskich sentymentów, więc nawet czynów. W Warszawie wybrano właśnie taką trasę.

To pierwszy dowód prowokacji ze strony rządu Platformy Obywatelskiej, ma to tyle z moimi politycznymi sympatiami co dupa ze skrzypcami, to prawda że jedno i drugie wydaje dźwięki...

Drugi dowód na prowokację, a raczej DYWERSJĘ jest zatrzymanie kogoś, kto podpalił tęczę. Czy nie pomyślałeś Internauto w jaki sposób w tłumie setek, setek tysięcy uczestników wydarzeń na Placu Zbawiciela policja potrafiła ustalić podpalacza! Genialna praca operacyjna prawda?

Gówno, a nie genialna, bo w sumie byli ludzie ze służb specjalnych, udający narodowców, to jest genialne zgadzam się.

Burdy, podpalenia itp., jakie miały miejsce tego dnia być może to tylko wyczyny chuligańskie, ale fakt, że zatrzymano właśnie sprawców ponownie „wyłowionych” z tysięcy uczestników zamieszek świadczy, że policja i służby specjalne miały swoich ludzi wśród uczestników marszu.

Metoda prowokacji jest stara jak świat.

Nie twierdzę, bo nie mam żadnych dowodów, że wraz z narodowcami szli WYBRANI ludzie lewicy, by właśnie mącić, palić, rozrabiać jako… „Młodzież Wszechpolska”, prawda? A jaka jest prawda?

Tacy frajerzy jak ja i ty internauto nigdy się nie dowiedzą, jednak tylko fakt że trasa marszu proponowana tak aby przeszła obok ambasady Rosji, taką właśnie prawdę, ci co decydują o prawdzie dla mnie i dla Ciebie… frajersko zrobili fuszerkę.

A fe, towarzysze z SLD. Tyle lat doświadczeń jak z ludzi robić durni i taka fuszerka?!

Wstyd mi za was jako, że jestem pod produktem waszego systemu i przyznaję, że wiele razy stojąc na baczność śpiewałem… „Wyklęty powstań ludu ziemi”…

Oj, oby nie powstał, oby nie powstał…

                        12.11.2013