Start arrow Spis felietonów arrow DOKĄD IDZIESZ POLSKO
DOKĄD IDZIESZ POLSKO
Oceny: / 3
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
23.02.2012.

DOKĄD IDZIESZ POLSKO

Idziesz? O naiwności powszechna. Polska nie idzie. Polskę PROWADZĄ! Gra słów? Żeby... Ten, kogo prowadzą musi pamiętać o jednej, jedynej zasadzie: MORDA W KUBEŁ! Musi się również uczyć. Kilka lat temu prawicowy kandydat na prezydenta Austrii naiwnie myślał, że żyje w wolnym kraju, więc może mówić co chce zwłaszcza, gdy nie kłamie. Powiedział, że esesmani to byli twardzi faceci... Byli zwyrodnialcami, ale na pewno nie mięczakami. W Europie zrobił się. krzyk i giewałt, a on tłumaczył, że jedynie powtarza po... Amerykanach, którzy w czasie wojny twierdzili, że oddziały SS stawiały zacięty opór i nigdy nie kapitulowały, jak to robił Wermacht. Powiedział również, że Austria powinna być dla Austriaków.

USA odwołały swego ambasadora z Wiednia, a Unia Europejska ogłosiła ekonomiczny i turystyczny bojkot Austrii. Maluczko, a Austria zaczęła skomleć o wybaczenie.

Obecnie w Rosji nacjonalistyczne bojówki biją każdego, kto nie wygląda słowiańsko i oficjalnie, w mediach, nawołują, że Rosja powinna być dla Rosjan. Nikt nie odwołuje ambasadorów z Moskwy. Ale Rosja to i potęga i partner. A co ma Austria? Walczyki, katedrę św. Stefana i skoczków narciarskich...

Nie tak dawno Węgry uznały socjalistyczna /lewica/ partię, za organizacje przestępczą. A fe! Tak szargać światłe ideały marksizmu - leninizmu?! Tłumaczenie, że ta partia w 1956 zaprosiła Czerwoną Armię by zdusiła, zamordowała węgierski zryw do wyzwolenia się spod socjalizmu nie pomogły.

Uznano to za niegodną zemstę i rozgrzebywanie przeszłości. Kto uznał? Czy ja powiedziałem, że komunistyczna Międzynarodówka Europy? Uznała Unia Europejska i już Węgry czują nieśmiertelna siłę wartości marksizmu - leninizmu... Ucz się Polsko, ucz. Nie zapominaj lekcji z lat 1944-2000 (wartości nie maja terminu) Ucz i pamiętaj o jednej, jedynej zasadzie: MORDA W KUBEŁ.

Nie pytaj dlaczego polski premier NIE DOMAGA się by Rosja zwróciła polską WŁASNOŚĆ, jaką jest wrak samolotu smoleńskiej katastrofy.

Nie pytaj dlaczego przydupasy premiera nie wytłumaczą Polsce dlaczego Rosjanie cieli, niszczyli wrak tego samolotu, a najważniejszego DOWODU w sprawie...

Nie pytaj dlaczego przydupaśni publicyści typu Wołekszmołek tak głośni w krytykowaniu "pisiorów" milczą na ten temat...

Zapytaj dlaczego za kradzież jest wyższy wyrok niż za... wprowadzenie stanu wojennego. Dlaczego? Frajerze, SIŁA marksizmu leninizmu jest nieśmiertelna.

 

 

A co u braci Węgrów? A nie najlepiej. Obserwuję polskich dziennikarzy i wsiakich, telewizyjnych popisywaczy jak ostrożnie, oj, bardzo ostrożnie tańczą wokoło tematu Węgier. Że rynek nie taki, że błędy w obliczeniach, że rząd się przeliczył, więc źle oblicza... Wszystko, aby tylko nie ruszyć trefnego tematu o złym potraktowaniu węgierskiej lewicy.

Przypomina to temat o... Żydach. Ostrożny, oj bardzo ostrożny taniec, w którym jedynie Żydzi poruszają się jak chcą...

Nu... Jakby powiedział mój przyjaciel w Tucson, dziś już św. pamięci Abe Lewkowitz (jest o nim w książce „10:0 dla zła”).

Czy Węgry wyjdą z dołka? Czy europejska Międzynarodówka wybaczy premierowi Węgier naiwne myślenie o wolnym kraju? Myślę, że tak, bo lepszy jest żywy zdechlak, niż zimny trup, z którego krwi już nie wytoczysz...

Rosjanie przez bliskość ze Wschodem maja wiele genialnych powiedzonek wschodniej mądrości i finezji (w której kiedyś absolutnymi mistrzami byli galicyjscy Żydzi).

„Cicho siedź, to dalej zajedziesz jest subtelnym: MORDA W KUBEŁ. Ostaszewicz, czy masz nas za durni?! Skoro Polskę (prowadzą - to nie tańcz jak ci w telewizji, tylko powiedz, kto prowadzi!

Nie mam siebie za durnia...

Równia pochyła polskiej drogi... Gdzie jest jej koniec? Nie wiem, ale wiem, że gdy nazbiera się wiele nędzy, głodu, lekceważenia małych, niezauważalnych ludzi z małych, nieważnych wsi i miast, to ich siła wyrówna tę drogę i dopiero wtedy powiedzenie: Dokąd idziesz Polsko będzie miało sens.

27/01/2012