Start arrow Spis felietonów arrow NO i CO, DUPKI?!
NO i CO, DUPKI?!
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
27.10.2011.

NO i CO, DUPKI?!

Więc co, wy entuzjastycznie unioeuropejskie, euro zachłyśnięte dupki. Co z waszymi prognozami... „Polska powinna znaleźć się w strefie euro najpóźniej w... „Już wtedy robiliście w gacie i co roku przekładaliście datę wejścia Polski do euro. Czyżby już wtedy poczuliście smród trupa?

A mówiłem, a pisałem /patrz mój felieton „Trup Unii Europejskiej” napisany jakiś rok temu/.

Nie trzeba geniusza ani proroka, wystarczy zobaczyć jak działa rodzina, gdzie ojciec, matka i dzieciaki. Jest tam demokracja i równouprawnienie? A przecież to tylko rodzina, więc związana o miliony mocniej niż sztucznota zlepka państw.

Kilka miesięcy temu w felietonie o czarnej dziurze /Grecja/ sugerowałem, że może warto puścić Grecję luzem i niech wróci do swojej waluty. Czyżby Merkelowa, Sarkozy i przydupasy przeczytały? Wczoraj usłyszałem jak ten nowowybrany szefunio /mniejszego kalibru/ ten o wyglądzie starego pierdziela skrzyżowanego ze świrem, zasugerował dokładnie to samo, że może warto przestać ładować w dziurę o nazwie Grecja... Niech sobie są radzi. Że Polska nie płaci? Wy dupki przydupasowe tego, zwanego Tuskawką... KAŻDY kraj w Unii płaci, pośrednio lub nie, ale płaci! Czy wy naprawdę myślicie, że Niemcy i Francja ze szczodrego serca same sypią ziarnem?

W dżungli nad Amazonką żyje dwóch Indian... Ale oto zjawia się jakiś biały i zatrudnia ich przy /bez znaczenia czym/. Aby Indianie pracowali to jeden musi być szefem. NIE MOŻE BIĆ INACZEJ! Nie może i nie jest.

A co, czy tak bardzo się różnimy od Indian? Czy nie chcemy pracować mniej, a rozkazywać więcej? Że są masochiści i przodownicy pracy? Już za socjalizmu mawiało siej „Przodownik pracy człowiek ubogi, wykonał normę wyciągnął nogi”. Chcesz wyciągać nogi, czy wolisz by zrobił to ktoś?

Już Napoleon próbował zrobić „Stany zjednoczone Europy”. Jak skończył to wiemy. „Jakaś Hiszpania, czy Słowacja nie będzie z nami równa” powie ABSOLUTNIE KAŻDY Niemiec. Na co to się przekłada? Są równi i są równiejsi. A w sportowym języku mawia się: Na boisku grają drużyny „a i tak wygrywają Niemcy” /coś tym sensie/...

Więc co z Polską i euro? Wiesz internauto, że mam kulturę, i nie powiem, że gówno.

No i co, wy dupki. Co z tą ciszą o euro? Nie jest prawda, że... „Deutschland, Deutschland űber alles, zwie kartoflen das ist ales”, bo nie tylko kartofli Niemcy mają więcej od reszty Europy. Więc, co, mają je za frajer rozdawać, bo jakaś idea, że każdy ma takie same prawa do żarcia, nawet, gdy nie pracuje? Do czasu, do czasu i właśnie ten czas dobiega końca i darmowe kartofle dla obiboków skończą się najpóźniej za trzy lata.

Pomylę, się, bo już za dwa, za rok?

Widzisz internauto... „Niewidzialna” ręka ciągnąca za sznureczki polityki tego świata nie pierwszy raz próbuje znaleźć idealny sposób na maksymalne dojenie nas, frajerów. Próbowała z socjalizmem, ale skończyło się gołodupiem i dla nas i dla ręki... Ciągle próbuje z kapitalizmem, ale ten dobry jest tylko częściowo dla ręki, jako, że zdecydowana większość /nas/ nie daje dość mleka. Teraz próbuje z Unią Europejską, ale uświadomiła sobie, że... jest rodzina gdzie NIE ma równości...

Co będzie następne? Chcesz wiedzieć byś mógł jeszcze bardziej kpić z moich „teorii spiskowych”? Proszę, bardzo. Doczekasz się koleś rzezi. Rzezi na skalę światową. Już teraz szukaj miejsca gdzie będziesz bezpieczny przed... sąsiadem co przyjdzie z siekierą „po prośbie”. TAK BĘDZIE! Tak musi być, bo nawet najszlachetniejszy masochista, gdy przyciśnięty do muru, to chwyci za siekierę, za kamień, za Kałasza. To już się zaczyna.

Ale ty oglądaj sobie... „Rezydencje”, „Rozlewiska” i żyj frajerze iluzją, żyj. Paka czto, jak mawiają Rosjanie, a oni poznali każdy smak i zapach smrodu...

 

5/09/2011