Start arrow Spis felietonów arrow NIECH ŻYJE PRZEMOC!!
NIECH ŻYJE PRZEMOC!!
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
27.03.2011.

NIECH ŻYJE PRZEMOC!!

Właściwie powyższe jest zbędne, bo przemoc jest nieśmiertelna. Każda przemoc, ą jest ich kilka, a każda genialna, bo więcej niż mądra!

Oto frajerzy z Onanizacji Narodów Zjednoczonych w nowej wersji pod nazwą Onanizacia Rezolucji Unii Europęjskiej... uchwalają, stanowcze potopienie jakiegoś dyktatora (w Białorusi).  I co z tego? Ten dyktator ma jakąś kulturę więc nie powie, że gówno…

Oto kolejny onanizm w wykonaniu prezydenta USA (wznoszącego oczy do góry, może być sufit, gdy przemawia..) domagającego się natychmiasto­wego zaprzestania przemocy w Libii. I co z tego? Wiadomo co...

Od (chyba) 1946 Onanizacja Narodów Zjednoczonych (znana również pod nazwą Organizacji Narodów Zjednoczonych) wydała tak pic razy pic, na oko, około 3 tysiące uchwał o...uchwalaniu rezolucji o uchwałach... a wszystkie w szlachetnych słowach przeciwko przemocy. Sorry, poprawka, bo gdy radzieckie czołgi miażdżyły i Węgry i Czechosłowacje, a do niedawna rosyjscy żołnierze mordowali ludność w Czeczenii, to Onanizacja o tym ani słowa. Dlaczego?

Nie tylko… "W internie Polski jest mieć dobre stosunki z Rosja…” (Patrz mój felieton: Kto się boi ruskiego niedźwiedzia).

Od początku istnienia ludzkości przemoc była, jest i będzie mądrze­jsza od sprawiedliwości. Dlaczego? BO  MOŻE! Bo może mój ty szlache­tny frajerze. Dlaczego więc ja, a niby poeta, napisałem: Niech żyje przemoc?  Bo jako frajer, a więc naiwny wierzę, że może któregoś dnia ludzkość zrozumie, że nie słowa się liczą, ale czyny jak mawiał pewien cieć (dozorca) w kamienicy na Targówku, gdzie mieszkali moi znajomi... "takiemu to kopa w dupę i żyletę!”…

W tych dniach przyszła kolej na krew w Libii. Nie tak dawno w Tunezji, jutro w innej części globu i co powiedzą zjednoczone narody, że być może, BYĆ MOŻE wyślą militarna pomoc w... "Celach humanitarnych..." (dosłowna wypowiedź premiera Francji). Militarna w celach humanitarnych? Czyli przepraszam co? Humanitarne żołnierzyki (podobnie jak niebieskie żołnierzyki z ONZ) powiedzą do strzelających: Oj, źle się bawicie, bardzo źle, bo nie humanitarnie, ale nam nie wolno… UWAGA: NIE WOLNO użyć broni chyba, że w obronie własnej... więc bawcie się tak dalej... Onanizm militarny. Tan kto ma władzę MOŻE wprowadzać każdą przemoc na przykład, że WAT podwyższy, żywność cenami tak podwyższy, że chleb będzie luksusem, emerytury w cwaniacki sposób zabrandzluje kolejnym słodzeniem o tym „Żeby nam się żyło lepiej..."

Głosowaliście frajerzy na partię, gdzie „inteligencja” a nie „ciemnogród” PiS-u? Głosowaliście? To macie za swoje, gdy teraz inteligentnie robi się z was durni. A z wielu - głodnych durni... Za mało? Najwidoczniej tak skoro słupek poparcia dla tego inteligentnego ogłupiania was ciągle wysoki. Alternatywa? No właśnie... Możesz internauto pluć na „moje teorie spiskowe”, możesz, tylko nie nazywaj mego pisania ordynarnym. A wiesz dlaczego? Wyraz - ordynarny znaczy przeciętny, powszechny (i w tych okolicach). Nie wiedziałeś, no, przyznaj się. Rozumiem.

Polska ma wyrok. Nie pomoże mizdrzenie się do i z Izraelem, a to zdanie ma tyle z antysemityzmem co spinka z siodełkiem. Prawda leży w USA, gdzie Polska ma opinię niepoprawnego, groźnego antysemity. A ponieważ od 11 września 2001 antysemityzm w USA jest karany wyrokami pozbawienia wolności więc każdy antysemityzm musi dostać w czapę. Kumasz?

Jak myślisz... Zamykanie szkół (na razie na wsi, na razie...) urzędów pocztowych (na razie na wsi, na razie) jaki ma cel? A niech polski naród brnie w braku wykształcenia i niech mu nie w głowie jakieś korespondencje, listy... Do roboty robolu i tyle. Do roboty? JAKIEJ? Utrata stanowisk pracy (patrz wyżej), to utrata siły nabywczej, popularnie zwanej zakupami, a to łańcuszek, lub gra w domino, mój ty plujący na moje teorie spiskowej.

Bo władza, kumasz, każda WŁADZA, może wprowadzić każdą przemoc. No, co zrobisz, mój ty szlachetny, wyjdziesz na ulice protestować? Jak długo zanim twój pracodawca zapyta: Protestujesz czy pracujesz) i karmisz rodzinę, wybieraj…)

Więc co zrobisz? Do rymu? Dokładnie tyle i tylko tyle... Sorry, poprawka… wybierzesz… NOWĄ WŁADZĘ, prawda?

25/02/2011