Start arrow Spis felietonów arrow POLSKIE HIENY NIJAKIEGO PROFESORA GROSSA
POLSKIE HIENY NIJAKIEGO PROFESORA GROSSA
Oceny: / 1
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
04.02.2011.

HIENY nijakiego „profesora” GROSSA

 

Tygodnik "WPROST" zeszmacił się tytułem na okładce „Czy jesteśmy hienami." JESTŚMY? Co za redaktorek, sorry, DUPEK to napisał?!

Jeżeli ktoś kogoś gdzieś zgwałcił czy napadł na bank, to inny dupek ma napisać: Czy jesteśmy, (JESTEŚMY-...kumasz?) gwałcicielami, rabusiami banków?

Kto jak  kto, ale dziennikarze powinni znać zastosowanie czasowników? Miałem szacunek dla redaktora Janeckiego za jego prawdziwa, polskość (plus doskonałą klarowność wymowy) Mam nadzieje, że nie ma nic wspólnego z takim podsumowaniem narodu, do którego należy.

W związku z tytułem tego felietonu polecam mój felieton: ŻYDOWSCY GENERAŁOWIE HITLERA. Z tego co widzę, to przeczytało go już 300 internautów. A powinni wszyscy, którzy potrafią czytać. Dlaczego?

Wielokrotnie słyszałem słodzenia typu: Dla pieniędzy, dla sławy ludzie potrafią być kanaliami. Zgoda. W pewnym sensie, bo kanalia JUŻ jest kanalia zanim się takim oficjalnie stanie. To, że ktoś może zmieniać ugrupowania partyjne, bo węszy lepszy wiatr (nasz obecny minister spraw zagranicznych...), zmieniać upodobania polityczne, to są małostki. Nie każdy ma prosty kręgosłup… To też trzeba zrozumieć  

Ale gdy ktoś wstępuje do nazistowskiej partii, do wojska, którego zadaniem jest masowe mordowanie cywilnej ludności, wiezienie jej w obozach koncentracyjnych, palenie żywcem, to już nie jest tylko kanalią prawda? Właśnie takimi byli niemieccy Żydzi, którzy w liczbie 160.000 (stu sześćdziesięciu tysięcy) wiernie służyli Hitlerowi. Jak wiernie? Bardzo, bo z najwyższymi orderami, medalami, jakie miała Trzecia Rzesza. Wstępowali do Gestapo, jako łapacze innych Żydów, by wysyłać ich na śmierć. To chyba coś więcej niż wyjątki polskich prymitywów, szukających żydowskiego złota na terenach obozu koncentracyjnego. Jakiego złota? Jakich brylantów?... Każdy, kto trafił do takiego obozu był dokładnie rewidowany (Niemcy słynąca dokładności), tracił swoje ubranie i otrzymywał obozowe. WIĘC?!

W liczbie tych 160.000 byli nawet wysocy oficerowie SS, generałowie, dziesiątki pułkowników, a nawet komendant obozu koncentracyjnego w Rydze, oficer SS Żyd. Świadkowie zeznali, że własnoręcznie mordował z pistoletu Żydów łotewskich. Jest o tym i dużo więcej w tym felietonie: ŻYDOWSCY GENERAŁOWIE HITLERA. Jest to z książki amerykańskiego... Żyda, jego pracy doktorskiej: "Hitler’s Jewish Soldiers". Jest data i nazwa wydawnictwa.

Napisałem ten felieton po ukazaniu się ohydnie antypolskiej książki „Strach”, właśnie tego, nijakiego „profesora” J. T. Grossa.

Szerzenie nienawiści nie ma nic wspólnego z prawdą, panie Gross. Mickiewicz powiedział: Gwałt niech się gwałtem odciska”, panie Gross…

                               3/01/2011