Start arrow Spis felietonów arrow Postawić pod ścianę i rozstrzelać!!!
Postawić pod ścianę i rozstrzelać!!!
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Kazimierz Kaz Ostaszewicz   
15.10.2010.

Postawić pod  ścianę i rozstrzelać!!!

 

Kogo pod ścianę?? Działaczy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Czym rozstrzelać? Drobnym gównem!

 

            Ponieważ Internet jest stroną publiczną, a wyrażenie gównem może kogoś obrazić, więc nie napisałem, że rozstrzelać drobnym gównem. Zgadza się.

            Nie rozumiem dlaczego ma kogoś obrazić skoro polscy politycy od lat medialnie i przy każdej okazji wlewają chochle gówna do głów narodowi nie tylko, że nikogo to nie obraża, to nawet głosy wyborców dostają, prawda?

            Więc rozstrzelać grosikami naładowanymi do dubeltówki, a zmieszanymi z grubą ,,bydlęca’’ solą. Kiedyś, gdy w podstawówce chodziliśmy na ,,pachtę’’ do sadu, bo tam cudo, a nie renklody, to właściciel sadu już miał dość skarg do szkoły i przyczaił  się z właśnie taką grubą solą.

            Renklody straciły smak, a ja nie mogłem siedzieć na tyłku przez tydzień.

 

            Ale dlaczego rozstrzelać tych grubasów, a jeden już ma trzeci podbródek i gdy mówi to sapie z wysiłku. Nie przeszkadza mu to brać grubą(proporcjonalnie) kasę, bo jest DZIAŁACZEM. Tak było od dziesiątek lat, tak jest i tak będzie na wieki wieków Amen. Świętych kroków nikt nie ruszy, ale…można je rozstrzelać i tu przechodzimy do- dlaczego…

            Na towarzyski mecz piłkarski z USA obok 22(chyba) piłkarzy poleciało UWAGA!!! 22 działaczy PZPN. Działać w czym?! Działać po co?!

            Wcale nie szczuplutki prezes Lato przepraszał kluby ,, Orlików’’, że PZPN nie stać na więcej niż 2 tysiące złotych dla klubów. Kiedy to było? A jakiś miesiąc temu po wywiadzie z człowiekiem, który kieruje klubem młodzików w mieście gdzie ostatnia powódź zniszczyła DOSŁOWNIE wszystko włącznie z wydawało by się z niezniszczalnymi piłkami. Gdy usłyszał, że otrzyma 2 tysiące złotych wykazał się kulturą i nie tak jak ja rzucił gównem, lecz wzruszył ramionami. Jego klub, powiedzmy nie klub, bo to po prostu mądra, zdrowa zabawa maluchów, a nadziei przyszłości polskiej piłki został  dostatecznie zniszczony.

            Tymczasem za ocean leci 22 trutni spijać towarzyski wódeczki zwłaszcza, że czikagowskie Polonusy zastawią się, a postawią się…

            Jeden bilet lotniczy dla trutnia to chyba więcej niż 2 tysiące złotych Ja za bilet z Gdańska do Tucson via Chicago płacę 4200 złotych, bo czasem po prostu muszę polecieć. Ale z Chicago do Tucson  to tylko 3,5 godziny lotu, więc do samego Chicago bilet musi być ponad 2 tysiące.

            To, że jeden z działaczy chyba lekkoatletycznych(a może od szermierki??) pijany spędził noc na trawniku podczas jednej z ostatnich olimpiad było głośne. Ale, że dwudziestu dwóch cwaniaków nazywanych działaczami poleciało na koszt…Czyj, do jasnej cholery czyj?? Czy  PZPN ma fabryki, rolnictwo, sklepy, zakłady produkcyjne? A może jest państwem w państwie więc ma WŁASNY BUDŻET?? Czy wiesz czytelniku co to znaczy budżet państwa?? NIE JEST WŁASNY…to znaczy jest bo…ty do niego wkładasz kasę ze swoich podatków, więc jest TWÓJ!

            Zwykle mam ogromny podziw dla każdego pasożyta z krytykiem literackim włącznie. Robić pieniądze i wierzyć w Boga to chwalebne przykazania. Ale robić pieniądze bez pracy, to dowód geniuszu!

            Jednak w powyższym przypadku proponuje postawić pod ścianę i rozstrzelać. Pozostawiam wybór amunicji.

 

            P.S.: Skoro PAPN wysyła redaktora do anglojęzycznego kraju, to taki wybraniec powinien wiedzieć co mówi. Redaktorku: Chicago to NIE jest wieczne miasto. Na ziemi jest tylko jedno i jest nim Rzym. Chicago to jest Windy City, a więc wietrzne miasto, bo słynie z mocnych wiatrów, stąd ta nazwa. Kumasz, Ty wieczny niedouczku??